Kuzey Güney

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Sezon / Bölüm : 1 / 78

Kuzey Güney dizisinde başrol oyuncuları olarak Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel’in birlikte paylaşmış oldukları bu dizi iki kardeş arasında kalan bir kadını anlatmaktadır. Kuzey ve Güney adlı dizide Kuzey ve Güney karakterleri kendi çocukluklarından beri, birbirlerine karşı aşırı zıt karakterlere sahiptir. Kuzey daha çok serseri ve umursamaz gözüken tarafta Güney ise sorumluluk sahibi […]

How to Get Away with Murder

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Sezon / Bölüm : 6 / 79

How to Get Away with Murder adlı dizide bir hukuk üniversitesinde okuyan hırslı hukuk öğrencisi ile birlikte onların kriminal savunma derslerini veren gizemli profesörleri bir anda tüm üniversiteyi karıştıracak bir cinayet davasına ortak olurlar.

Hercai

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Sezon / Bölüm : 1 / 0

Hayat insanların elinden akıp giderken bir masalla heyecan bulur. Hayat aslında bir kelebeğin ömrü kadardır. Ne kırmaya gelir hayatları ne de kırılmaya… Peki bunun için aşk bir ilaç mıdır? Aşk insanı Hercai’de yakalar hercai çelik’in şarkısı hercai çelik’in şarkısı Hercai dizi Hercai dizi hercai dizi müzikleri Hercai dizi oyuncuları Hercai hd izle Hercai izle Hercai […]

Looking for Alaska

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Sezon / Bölüm : 1 / 7

Culver Creek adlı yatılı bir okulda okuyan ve oranın yeni öğrencisi olan Miles Halter oldukça sıkıcı bir hayata sahiptir. Ta ki yeni bir arkadaş olan Alaska Young ile tanışana kadar. Güzel, zeki ve oldukça da problemli bir kişi olan Alaska, Miles’ı kendi yaratmış olduğu acımasız dünyasının içerisine çeker.

Living with Yourself

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Sezon / Bölüm : 1 / 8

Hem çalışmış olduğu profesyonel hayatında hem de kişisel hayatında oldukça sıkılan ve bir çıkmaza giren George Elliot, tükenmişlik sendromuna yakalanır. George, kendisinin bu gidişatına anlam veremez ve kendisi için deneysel bir terapiye gitmeye karar verir. Kendisi, yakın zaman içerisinde kendisine ait şok edici bir gerçeğin farkına varacaktır.

Modern Love

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Sezon / Bölüm : 1 / 8

Amazon yapımı yep yeni bir dizi olan Modern Love, her bölümü kendi yapısından ayrı bir hikayeyi konu alarak yapılmıştır. 70’li yıllardan bu zamana kadar olan hikayelerin farklı farklı durumları ile yüz yüze olacağız.

Nightflyers

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Sezon / Bölüm : 1 / 10

Game of Thrones’un başarılı yaratıcısı olan George R.R. Martin’in bir başka romanından uyarlanmış olan bu korku dizisi Nightflyers, gelecek zamanda 2093 yılında geçen bir uzay yolculuğunu konu etmektedir. İnsanoğlunun var olan geleceği tehlike altındadır, bir grup bilim insanları ve güçlü bir birinden güçlü telepati uzmanları ile birlikte, bir uzay gemisine atlayıp bilinmeze doğru yola çıkarlar.

Harrow

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Sezon / Bölüm : 2 / 20

Harrow adlı dizi bir hastane ortamında otoritelerin koymuş oldukları kuralları esnetmeye meraklı, zeki ve işinde sıradışı olan adli patalog Dr.Daniel Harrow, işlenmiş olan karmaşık cinayet davalarını çözmeye çalışıp adaleti sağlamaya çalışmaktadır. Dr Harrow hastaların geçmişlerini ve gizemlerini ortaya çıkarırken kendi geçmişinide bir o kadar saklamak zorundadır.

The Unlisted

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Sezon / Bölüm : 1 / 15

Henüz daha on iki yaşında olan tek yumurta ikizleri olan Dru ve Kali esrarengiz bir bilgiyi öğrenirler. Hükümetin Avustralya’da yaşayan gençleri gizlice izlediğini ve onları elektronik izleme cihazlarıyla takip ettiğini ortaya çıkarırlar. Peki bunu nasıl kanıtlayacaklar?

Are You Afraid of the Dark?

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Sezon / Bölüm : 1 / 1

Are You Afraid of the Dark? addlı dizi üç kısa bölümden oluşan mini bir dizi serisidir. Bu mini dizi olan, Gece yarısı olan yeni bir üye katılır ve onun yaşamış olduğu ilk korku hikayesini ve hikayesinde anlatmış oldukları hikayenin durumunu ve daha sonrasında olan kasabada geçen hikayeyi anlatmaktadır.

Filtrele