Film

Haunted

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 6

Light As A Feather

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : 2 / 18

Annabelle 3: Comes Home

10 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Ed ve Lorraine Warren’nın araştırma ve geliştirme yönleri oldukça çoktur. Bu yapmış oldukları araştırma sonrasında olduşturmuş oıldukları oyuncak Annabelle onların başını çok büyük bir belaya sokacaktır.İstemden de olsa kötülüğün baş katilini yaratmışlardır.

Super Deluxe

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Sadakatsiz adlı filmde yeni evli bir eş , yabancı bir baba, rahip ve öfkeli bir oğul olan kişilerin bir gün içerisinde kendi yaşamış oldukları benliklerle karşı karşıya kalmak zorunda kalırlar. 2019 Hint yapımı filmi Thiagarajan Kumararaja yönetmektedir.Netflix yapımı Super Deluxe filmini sakın kaçırmayın.

Ma

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Sue Ann adlı kadın, Ohio’da hayatını sürdürmekte olan orta yaşlı bir kadındır. Bir gün kasabaya ziyaret ettiğinde buurada kendisi gibi yakın zaman önce taşınmış olan Maggie ve arkadaşlarıyla tanışır. Genç kızların hepsi ailesiyle birlikte hayatlarını sürdürmekte ve hissettikleri baskıdan son derece bunalmışlardır. Sue, yakında zaman sonra evinde büyük bir parti düzenleyecektir ve bu partye yeni tanıştığı kızları da davet ederek onlara önem verdiiğiini belli eder.

Happy Death Day 2U

10 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Devam filmi olan bu seride ilk filmde gerçekleşen olaylardan sonra iki yıl aradan geçmiştir. Tree Gelbman olayı bir kez daha aynı zaman döngüsüne giriyor. Bu sefer ki sebep ise başlarına gelen felaketin neden kaynaklandığını bulmaktır. Bu zaman sürecinde Tree, ayrıca, zaman döngüsünün başlatmış olduğu dirilmenin sonrasında diriltilen ve intikam arayışında olan Lori ile de yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Night Hunter

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Night Hunter Polisiye ve suç filmi konusu, büyük bir kasabanın şerifi olan Marshall ve yardımcısı Cooper tüm kurbanlarını internetten bulduğu bir sistem yaratan seri katili yakalamak için harekete geçerler. Aksiyonu bol bir kovalamaca ve tam bir dedektif puzzle çözme timsali bir film olan Night Hunter filmini sitemizin Seri Katil kategorisi altından 1080p film kalitesinden izleyebilirsiniz.

Light of My Life

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Light of My Life 2019 yılı post apokaliptik filmler arasında ünlü oyuncu Casey Affleck’in yönetmenliğini yaptığı bu yapımda bir günde mahşeri yaşayan dünyada hayatta kalmaya çalışan baba ve oğlunun zorlu ve imkansız çabasını izleyeceğiz. Light of My Life sitemizden tek parça izleyebileğiniz yapımı 1080p Türkçe Altyazılı olarak seyredebilirsiniz.

The Kitchen

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

The Kitchen 2019 yılı orjinal adı ile Suç Kraliçeleri filmi konusu, İrlanda mafyasının üç lideri yakalandıktan sonra eşleri bir şekilde işleri yoluna koymak zorundadır çünkü Hell Kitchen denilen bölgede işini sıkı tutmassan yok olursun. 70’li yılların suç dolu mahallelerinde yaşamak zorken bir çete lideri eşi olmak bundan kat be kat daha zordur. Fakat bundan da zoru eşinizin hapse girmesi ve tüm çete işlerinin size kalmasıdır. Aksiyon, suç ve dram yüklü The Kitchen yani Suç Kraliçeleri 2019 yılı filmini Full HD Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak net bir şekilde donmadan ücretsiz olarak sitemizden izleyin.

Korku Hikayeleri

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Korku Hikayeleri 2019 yılı filmi, orjinal adıyla Scary Stories to Tell in the Dark yapımında 1968 yılında yerel bir kasaba Bellows ailesi ve malikanesi tarafından etkisi altına alınmış durumdadır. Ailenin son üyesi genç kız Sarah hakkında uzun süredir gizemli ve korkutucu hikayeler anlatılmaktadır. Bir grup genç bu hikayeleri kitap haline getirmek ve kızın hayatını en ince detayına kadar merak etmektedir. Korku Hikayeleri filmi Scary Stories to Tell in the Dark insanın en zorlu ve derin korkularını hisseden bir varlığın etrafta gezindiği efsanesi bir şekilde tüm kasabayı etkileyecektir.