Tarih: 2017

The Marvelous Mrs. Maisel

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 3 / 26

The Marvelous Mrs. Maisel, 1958 tarihini işleyen bu dizide, New York’ta bulunan Yukarı Batı Yakası’nda yaşayan insanlardan biri olan ve harika bir aileye sahip olan Miriam Maisel’ın hayatının bir anda birden bire nasıl değiştiğini işlemektedir.

The Son

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 20

Yalnız ve karanlık bir yolun başında olan bir adam vahşi sınırlarda her şeyini kaybetmesinden sonra, onu kaybetmiş olduğundan başka bir yeni bir yola sürüklemektedir. The Son,adlı dizi McCulloughların Texas’ta yer alan en zengin ailelerden biri olmasını ve önünde Eli’nin zalimliği ve gücünü ortaya çıkarıp onu arayışını anlatmaktadır.

Greenhouse Academy

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 4 / 12

Greenhouse Academy adlı dizide, lise hayatlarını geçirmek için gönderilen ve kabul edildikleri elit yatılı okulda genç kardeşler olan Hayley ve Alex’i rekabet, aşk ve daha yeni kaybettikleri anneleriyle ilgili farklı bir gizem onları beklemektedir.

You Are Wanted

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 12

You Are Wanted adlı dizide Lukas Franke kendisinin işlememiş ancak yapılan bir siber saldırının kurbanıdır. Bir anda bütün insanların sosyal medya ve kişisel bilgilerini çalmış üstüne bir de terörizme yardım ve yataklık yapmış olduğu bir konu ile suçlanmaktadır. Lukas masum olduğunu kanıtlamaktan başka bir çaresi yoktur.

Iron Fist

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 23

Iron Fist adlı dizi, güce karşı şov yapmayı seven ve onu ne zaman kullanması gerektiği konusunda profesyonel olan bir uzmandır.Elde etmiş olduğu gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır.

The Mick

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 37

The Mick adlı dizi, bir kadının etrafında gerçekleşiyor. Kocası federal dolandırıcılık suçlamasıyla bir anda apar topar tutuklanınca Rhode tek başına kalır. Bunun üzerine Island’da yaşayan durumu iyi olan kız kardeşinin yanına gitmekten başka bir çaresi kalmaz.

Loaded

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Dört arkadaş, kendi yaratmış oldukları bir video şirketlerini tam 246 milyon pounda sattıklarında multi milyoner olurlar. Bir gece içerisinde “oyun oynayan insanlardan”, “oyundaki ciddi oyunculara” tarafına dönüşürler. Peki bu kısa sürede dönüşmüşler midir?

The End of the F***ing World

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 16

James henüz 17 yaşında olan bir ergendir ve çok fazlasıyla psikopat biri olduğunun farkında olan bir gençtir. Ailesinden babası ile hayatını sürdüren James sürekli bir şekilde değişen ruh hali ve hiçbir şeyi umursamaması onu farklı bir düşünceye doğru itmektedir.Zaman ilerledikçe daha farklı bir akla sahip olmaya başlayan James bir insanı öldürebilecek kadar güçlü olduğunu düşünmeye […]

Mr. Mercedes

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 3 / 30

Bill Hodges son derece yoğun iş temposundan kurtulmuş ve emeklilik günlerinin tadını çıkarmaya niyetli bir dedektiftir. Fakat Brady Hartsfield adlı seri bir katilin ilginç bir şekilde kendisine yolladığı taciz mesajları ve işlemiş olduğu cinayetlerin artması üzerine emeklilik günlerine ara verip bu kişinin peşine düşer. Hofges, zaman içerisinde bulduğu delillerle katile yaklaşır ancak bu onun geçmişine […]

Dynasty

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 3 / 52

Hayatında eksikleri olmadığını düşünen ve son derece karizmatik ve kurnaz olan Fallon Carrington, babasının enerji şirketinde işe başlamayı düşünmektedir. Babası Blake Carrigton, Fallon ve kardeşi Steven’i almış olduğu kararla ilgili bilgilendirmek için Atlanta’ya çağırır. Fallon, aile bireylerinin olduğu bu toplantıda şirket için değilde üvey anneleri Cristal ile tanıştırılması üzerine olduğu ortaya çıkar.

Filtrele