Tarih: 2018

Instinct

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 24

Instinct adlı dizide eskiden CIA adına çalışan bir ajan olan Dylan Reinhart emekli olduktan sonra yetenekli bir profesör ve yazar olarak normal bir hayat kurmaya karar verir. NYPD’nin yakalamak için uğraştığı seri katili yakalamak için Dylan’ın yardımına ihtiyacı vardır ve onu tekrar göreve çağrırlar. Peki bu seri katili nasıl yakalayacaklar.

Stargate Origins

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 10

Stargate Origins adlı dizide Catherine Langford’un yaşamış olduğu gençlik yılları ve Stargate’nin gizemi konu almaktadır. Professor Langford’ın kızı olan Catherine Langford, dünyayı sarsan karanlıktan kurtarmak ve Stargate’in yaratmış olduğu gizemi çözmek için uğraşacaktır.

Troy: Fall of a City

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Troy: Fall of a City adlı dizide ünlü Achilles rolünü bu sefer David Gyasi canlandırmaktadır. Troy filminde Brad Pitt’in canlandırmış olduğu Achilles karakterinden sonra siyahi bir karekterle Achilles filmini izlemek ne kadar seyirciyi çeker bilinmez ancak İngiliz yönetmenler bunu bu şekilde planlamıştır.

Dirty John

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 8

Los Angeles Times da muhabirlik yapan Christopher Goffard’ın kaleme almış olduğu gerçek suç olaylarından kapsayan Dirty John’da her sezon farklı bir konu işlenecektir. Dizinin yapılmış olan ilk sezonunda sıradan olan bir ilişkinin zaman içerisinde kabusla sonuçlanmasını anlatmaktadır.

The Oath

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 18

The Oath adlı dizinin hikayesi zamanla yaşamış oldukları hayatta birbirini korumaya ve savunmaya yemin etmiş, birbirlerinden farklı olan kültürlerden gelen kişilerden oluşan bir çetelerin dünyasına bizi götürecektir.

Jet Sosyete

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 3 / 31

Özpamuk Tekstil’in çaycısı olan Yaşar Cengiz Bey’in oğlunu cezalandırmak için Genel Müdür pozisypnuna getirir. Bu durum sonrası iş yerinde artık her şey eskisi gibi değildir. Ozan daha dün çaycı olan birinden emir almak zorundadır. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınacaktır.

Aggretsuko

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 19

Sanrio, en ‘sevimli’ anime karekteri olarak bilinmektedir. Bu sevimli anime dizi karakterimiz olarak bir panda duruma göre ne kadar sevimli kalabilir.

Hero Mask

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 15

Yaşanan bir seri cinayetlerin ardından kraliyet savcısı olan Sarah Sinclair ve SSC ajanı James Blood, esrarengiz bir olay olan yeni biyolojik maskelerle ilgili olan bir komployu tesadüf eseri keşfederler.

Tidelands

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 8

Çok uzun zaman önce yaşamış olduğu memleketine Orphelin Bay’e geri dönmeye karar veren eski hükümlü Cal McTeer cinayet, uyuşturucu ve sirenler konusunda kuşaklardır devam eden sorunun önüne geçmeye karar verir.

Diablero

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Çok eskilerde yaşamış olduğu bir birliktelik sonrası dünyaya gelen kızının varlığından bile haberdar olmadan senelerce yaşayan rahip ona bir gün gelen bir haberle şok olur. Rahip, kızının kaçırıldığını öğrenince alkolik bir baba olmaktan çıkar, öteki dünyadan yaratıkların alınıp satıldığı karaborsada iş yapmaya başlar.

Filtrele