Tarih: 2019

Atiye

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Atiye, henüz çok genç olup kendisi çok güzel bir ressamdır.Yaşamış olduğu hayatında oldukça mutlu olan Atiye sevgisi Ozan’la mutlu bir hayat sürdürmektedir. Atiye dünyanın en eski tapınaklarından olan Göbeklitepe’ye bir ziyaret gerçekleştirmeye karar verir. Atiye’nin bölgede yapmış olduğu gezi sırasında, Erhan isminde arkeolog ile birlikte Göbeklitepe taşlarının arasında mistik bir bağlantı oluşturan bir sembol keşfederler.

Reprisal

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 5

Reprisal, adlı dizi kendini yıllar içerisinde Abigail Spencer tarafından canlandırıldıktan sonra Doris Quinn’in intikamını alışını konu etmektedir. Bu karanlık savaş ortamında yanında tek bir dostu vardır ve onunla birlikte tek amacı intikam almaktır.

Triad Princess

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 0

Yaşamış olduğu yerde güçlü bir mafya babasının kızı olan inatçı Angie’nin kendi hayatı ile ilgili çok başka bir planları vardır. Angie, yakın zaman sonra bir ünlünün olduktan sonra ona hayran duyduğu Xu Yi-Hang’ın peşine düşmeye karar verir.

Soundtrack

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 10

Soundtrack izle, Soundtrack hd izle, Soundtrack türkçe dublaj izle Soundtrack adlı dizide Müzik, Los Angeles’ta yaşayan bir grup yetenekli insanı bir araya getirir. Los Angeles’ta hayatlarını sürdüren ve dolu dolu bir yaşantıları olan iki başarısız sanatçının bir araya gelmesi sonucu ortaya çıkan çılgın bir gençlik dizisidir.

Three Days of Christmas

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 0

Yılbaşı akşamına az bir süre kala ne kadar iş ters gidebilir ki? Three Days of Christmas Yılbaşına kısa bir süre kala yaşanan komedi dolu sorunlara konuk olacağız.Three Days of Christmas hd izle, Three Days of Christmas türkçe dublaj izle

Astronomy Club: The Sketch Show

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 0

Astronomy Club: The Sketch Show adlı dizi Upright Citizens Brigade’in içerisinde olduğu ve tamamen Afro-Amerikalılardan oluşan siyahi ilk oluşturulan bir kulüp olan Astronomi Kulübü, pop kültürden tutun toplumsal bir çok sorunları ele almasını işlemektedir.

Hernan

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 0

Hernan adlı dizi “Conquistador” yani türkçe anlamıyla Fatih olarak bilinen bir İspanyol Hernán Cortés, şimdilerde Meksika olarak bilinen toprakları keşif eder ve oraya ayak basar. Adım attığı bu yeni topraklarda bir çok sürprizlerle karşılaşan Hernán, hem içeriden hem de dışarıdan düşmanlarla mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Home for Christmas

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 6

Home for Christmas adlı dizi, Toplum içerisinde ‘mükemmel Noel yemeği’ olarak bilinen bir yemekte, bekarlığı hakkında sıklaşan yorumlarla boğuşan 30 yaşındaki Johanne, Noel yemeğine birlikte geldiği mükemmel partneri ile birlikte 24 günlük bir ava çıkmasını işlemektedir.

Virgin River

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 10

Virgin River adlı dizide, Bir reklamda görmüş olduğu ilan üzerine Kaliforniya’da bulunan Virgin River kasabasına prastisyen hemşire olmak amacıyla giden Melinda Monroe hayatını anlatmaktadır. Kadın buraya gittiği zamanda çok geçmeden kasaba hayatının beklediğinden daha zor bir hayatı olduğunu fark eder. Melinda, yeni yaşamına uyum sağlamak zorundadır.

V Wars

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 10

Dr. Luther Swann bir iklim değişikliği için üretmiş olduğu bir ilaç sonucunda ortaya çıkan bir virüs sebebiyle dünya üzerine bir yok etme tehdidi adımını atar. Bu korkunç virüs sonrasında insanlar da ileri derecede değişiklikler başlar ve onu insan kanından beslenen bir vahşi bir avcıya dönüştürmeye başlayacaktır.

Filtrele