Yapım: Amerika

Reprisal

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 5

Reprisal, adlı dizi kendini yıllar içerisinde Abigail Spencer tarafından canlandırıldıktan sonra Doris Quinn’in intikamını alışını konu etmektedir. Bu karanlık savaş ortamında yanında tek bir dostu vardır ve onunla birlikte tek amacı intikam almaktır.

Soundtrack

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 10

Soundtrack izle, Soundtrack hd izle, Soundtrack türkçe dublaj izle Soundtrack adlı dizide Müzik, Los Angeles’ta yaşayan bir grup yetenekli insanı bir araya getirir. Los Angeles’ta hayatlarını sürdüren ve dolu dolu bir yaşantıları olan iki başarısız sanatçının bir araya gelmesi sonucu ortaya çıkan çılgın bir gençlik dizisidir.

The Marvelous Mrs. Maisel

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 3 / 26

The Marvelous Mrs. Maisel, 1958 tarihini işleyen bu dizide, New York’ta bulunan Yukarı Batı Yakası’nda yaşayan insanlardan biri olan ve harika bir aileye sahip olan Miriam Maisel’ın hayatının bir anda birden bire nasıl değiştiğini işlemektedir.

Virgin River

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 10

Virgin River adlı dizide, Bir reklamda görmüş olduğu ilan üzerine Kaliforniya’da bulunan Virgin River kasabasına prastisyen hemşire olmak amacıyla giden Melinda Monroe hayatını anlatmaktadır. Kadın buraya gittiği zamanda çok geçmeden kasaba hayatının beklediğinden daha zor bir hayatı olduğunu fark eder. Melinda, yeni yaşamına uyum sağlamak zorundadır.

The Son

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 20

Yalnız ve karanlık bir yolun başında olan bir adam vahşi sınırlarda her şeyini kaybetmesinden sonra, onu kaybetmiş olduğundan başka bir yeni bir yola sürüklemektedir. The Son,adlı dizi McCulloughların Texas’ta yer alan en zengin ailelerden biri olmasını ve önünde Eli’nin zalimliği ve gücünü ortaya çıkarıp onu arayışını anlatmaktadır.

Greenhouse Academy

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 4 / 12

Greenhouse Academy adlı dizide, lise hayatlarını geçirmek için gönderilen ve kabul edildikleri elit yatılı okulda genç kardeşler olan Hayley ve Alex’i rekabet, aşk ve daha yeni kaybettikleri anneleriyle ilgili farklı bir gizem onları beklemektedir.

All Rise

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 10

All Rise dizisinde Los Angeles’da yer alan bir adliyede görevli olan hakimler, katipler, avukatlar ve polislerin profesyonel çalışma hayatında ve gündelik hayatlarında olan yaşanmış olayları konu almaktadır.

Unnatural Selection

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 3

Gen üzerinde yapılacak olan düzenleme alanında ki yaşanan gelişmeler, insanlığın kaderini etkileyeceğini göstermektedir. Hastalıkların sonunu getirerek onu yok etmekten tutun bio hackinge kadar birçok konuda çığır açacak yeniliklere açık olduğunu gösterecektir. Unnatural Selection dizisi ise bu oluşacak olaylarda insanların başlarına gelebilecek olayları ve bilim insanların bakış açısını ekranlara getirecektir.

Harley Quinn

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 4

Harley Quinn adlı çizgi dizi DC Universe tarafından ekranlarımıza getirilen ve yetişkinler için hazırlanmış olan bir animasyon dizisidir. Harley Quinn, bu çizgi dizide kendisi ile birlikte olduğu ayak takımı ile birçok kötü karakterlerin yardımı ile kötülüğün nirvanasına ulaşmaya çalışacaktır.

Agents of S.H.I.E.L.D.

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 7 / 122

Agents of S.H.I.E.L.D. adlı dizi dizide canlandırılan olduğu Phil Coulson karakterinin etrafında dönmektedir. Amerikan Ajanı olan Phil Coulson, ortaya çıkan yeni garip olayların çözümü için kendi küçük bir ekip kurmaya karar verir. Bu ekip zaman içerisinde dünyayı tehdit edecek her türlü doğaüstü olayların çözümü için mücadele edeceklerdir.

Filtrele